Yorumlar

Tarih: 24.09.2016

Yazan: Aylin

Konu: Teşekkür

Merhaba Bahar Hanım.
Öncelikle jinekologların, cinsel olarak aktif olup olmadığını anlamak için hastalarına çoğu zaman evli misin bekar mısın diye sormak zorunda kaldığı ya da tercih ettiği bir ülkede aydın ve açık fikirli kalabilmiş bir doktor olduğunuz için size çok minnettarım. Ilımlı ve profesyonel yaklaşımınız sizi oldukça farkı ve başarılı kılıyor. Yeterince bilinçli olmadığımız cinsellik, anatomi, doğum kontrolü, gebelik ve benzeri birçok konuda bizleri en doğru şekilde bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. hastalarınıza durumu ne olursa olsun yargılayan gözlerle bakmıyorsunuz. İşini sevgiyle ve profesyonellikle yapan bir doktor kadar değerli ne olabilir? Sizi seviyorum. Teşekkürler.

Tarih: 09.07.2015

Yazan: Canan KÖK

Konu: Sonsuz teşekkürler!!

Korkularımdan dolayı her seferinde ertelediğim ilk muayene deneyimimin nasıl olup bittiğini anlamadan geçirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim.Kariyerini elde ettikten sonra yorulmamış iyi niyet ve anlayışını kaybetmemiş bir insan.Beni üzmediniz, Allah razı olsun.

Tarih: 05.04.2015

Yazan: jale Lakerta

Konu: başarılar

Canım başarılar inin devamını diliyorum yolun açık olsun

Tarih: 31.03.2015

Yazan: Sinan Asılkazancı

Konu: Web sitesi

Bahar, sanırım açmış olduğun web sitesi ile kişilere ulaşımın daha kolay olacaktır. Bu şekilde insanlara yapabileceğin yardımları genişletmiş oluyorsun. Öncelikle aile birlikteliğinizin, sağlığınızın ve başarılarınızın devamlılığını ; bu uğurda da Allah'ın yolunu açık etmesini diliyorum.

Tarih: 31.03.2015

Yazan: Yıldız LAKERTA

Konu: web siten hayırlı olsun

İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır.Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma.Başarılar dilerim sevgiler:)))

Tarih: 31.03.2015

Yazan: Adil kÜÇÜKAY.

Konu: Site hakkında.

Sevgili gelinim!.Doğal olarak seni sürekli izlemekteyim.Şimdiye kadar hiçbir zaman dürüstlükten ayrılmadın.Halka hizmetten bezmedin.Açtığın yeni site ile halkı bır konuda bilgilendirmektesin.Seni tebrik ederim.Bu,çok önemli bir konudur ve çoğu hastalar durumundan utanmaktadır.Halbuki hastalık Allah vergisidir ve insan elinde değildir.Her dert bir imtihan vesilesidir.Bunun için utanmamalı,hayata küsmemelidir.Çünkü derdi veren Allah,dermanını da vermektedir.İnsanları huzura kavuşturmak konusunda Allah seni vesile kılmışsa,bu görevi hakkınca yerine getirdiğinizden asla şüphem yoktur.Allah dürüstlerin yardımcısıdır.Yolunuz açık olsun ve Allah'ın yardımı daima yanınızda olsun.Başarılar dilerim.

Tarih: 30.03.2015

Yazan: Lomelilerin Buluşma Yeri

Konu: Siteniz hayırlı olsun

Mesleğinizde üstün başarılar diliyoruz.

Tarih: 30.03.2015

Yazan: Fahrettin Küçükay

Konu: Web siten hayırlı olsun

Annelik dahil hemen hemen her alanda gösterdiğin başarılar için seni tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. İyi ki varsın

Yeni yorum